SPRÁVNÁ DEVÍTKA

IMG_0192V pátek 3.6. proběhlo ve škole již tradiční sportovní dopoledne k oslavě dne dětí. Plánovali jsme využít nově zbudovaný areál za budovou, ale bohužel nám nepřálo počasí. Soutěžní disciplíny byly tudíž rozmístěny v prostorách školy – i tak si to všichni náležitě užili.
Kapitáni – 8 deváťáků a dva osmáci – si do svého družstva vylosovali žáky od třídy přípravné až po zbylé osmáky. Vymysleli si pro svůj tým název a logo, určili barvu oblečení. A v pátek pak měli svoji skupinu na starosti a prošli s ní všech deset připravených disciplín s cílem získat co nejvyšší počet bodů, zasportovat si a také se pobavit.
Na třetím místě skončil tým SMÍGLOVÉ pod vedením Adama Kiče, druhé místo obsadili BOBÁCI v čele s Lukášem Kuvikem a vítězství si vybojoval tým INTER CITY FILM s kapitánem Matějem Mášikem. Na všechny týmy čekala odměna.
Všem gratulujeme a děkujeme za účast a sportovní nasazení.

Příspěvek byl publikován v rubrice 8. třída, 9. třída, Akce, tr_9_2023. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.