Lázeňská školní liga – 1. turnaj v L. Kynžvart

2Házenkářské družstvo naší školy se zúčastnilo svého prvního turnaje, který se uskutečnil 27. 9. v Lázních Kynžvart. Ač jsme se do onoho dne na tréninku sešli pouze dvakrát, děti se do všech zápasů pustily s obrovským nasazením a nevedly si vůbec špatně. Hrálo se ve dvou kategoriích (2. a 3. tř. a 4. a 5. tř.) smíšených družstev. Turnaje se zúčastnily týmy všech škol, které jsou do Lázeňské školní ligy zapojeny: Lázně Kynžvart, Drmoul, Velká Hleďsebe, Mar. Lázně Jih a Mar. Lázně Úšovice. Vzhledem k myšlence celého projektu Lázeňské školní ligy byli vítězi všichni, kdo se turnaje zúčastnili. Proto se po závěrečném vyhlášení pohupovala medaile na krku každého hráče, který svým nadšením přispěl ke skvělé atmosféře, která nás v Kynžvartu provázela. Můj velký dík patří nejen paní Radové za úžasnou organizaci turnaje, ale hlavně všem malým i větším házenkářům, kteří se se mnou a paní Slavíkovou každý čtvrtek schází. Jste prostě super. :)
fotky

Příspěvek byl publikován v rubrice 7. třída, 8. třída, 9. třída, 9. třída 2020-21, Zájmové kroužky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.