Prvňáčci jsou super!

056Nejen rodiče letošních prvňáčků jistě zajímá, co se děje v naší třídě! Děti se dobře adaptovaly, zvykly si na denní režim a ta obrovská změna, kterou nejen žáčci prožili, je již (jak doufám) zažitá. Ranní vstávání, povinnosti s úkoly, přesuny do družiny, na kroužky, do jídelny, hlídání klíčků od šatních skříněk, komunikace s cizími dospělými – to není pro malé děti nic jednoduchého. Všechny moc chválím a děkuji také Jarušce Soukalové za obětavou pomoc nejen v hodinách, také obě paní družinářky zaslouží díky! Také děkuji těm, kteří občas zavítají do naší tídy pochválit, povzbudit a podívat se na práci 1. třídy. Samozřejmě, že každý začátek je obtížný, ale věřím, že vše zvládáme v pohodě a klidu. Mimo začátků čtení, psaní uvolňovacích cviků a hraní v matematice také tvoříme, skládáme a máme se rádi. Všichni jsou velice šikovní školáci! Podívejte se na pár obrázků a držte nám palce a pěsti, ať máme štěstí!!!!

Mirka Masarovičová

fotky

Příspěvek byl publikován v rubrice 3. třída. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Prvňáčci jsou super!

  1. Alena Obendorfer napsal:

    Krásné a držím Vám všem palce vychovatelka A.Obendorfer

Komentáře nejsou povoleny.