Výstava starých hraček

stažený soubor (1) Vážení, v předvánočním období, při akci Vypouštění balónků s přáním Ježíškovi v pátek 9. 12., bychom rádi uskutečnili Výstavu starých hraček. Ať si můžeme zavzpomínat, případně poučit. Akce bude přístupná veřejnosti.

Prosíme Vás, pokud můžete zapůjčit zajímavé kousky k vystavení, předejte je v sekretariátu školy paní Soukalové. Ta vše pečlivě zaeviduje. Zároveň zajistíme dohled nad hračkami i po dobu výstavy. Hračky je možné přinést od dnešního dne 15.11. do středy 7.12. v době provozu školy nebo po telefonické domluvě téměř kdykoliv. Po akci budou hračky vráceny majiteli.

Po vypuštění balónků 9. 12. 2016 v 15:15 hod. bude výstava otevřena pro veřejnost, srdečně Vás na ni zveme. Hračky budou vystaveny ve školní jídelně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Čápata - žákovský parlament, Třídy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.