Školní závody v gymnastice

OLYMPUS DIGITAL CAMERADne 15. 6. kroužek sportovní gymnastiky uspořádal školní závody, které se konaly v odpoledních hodinách v tělocvičně školy. Ke cvičení na jednotlivých nářadích (akrobacie, přeskok, lavička ) nastoupilo celkem 15 cvičenců. Hodnotilo se správné provedení cviků a obtížnost. V kategorii náboru se umístila na 1.-2. místě děvčata Magda Fletterová a Eva Žižková se shodným počtem bodů. V kategorii mladších žákyň obsadila 1. místo – Sofie Nociarová, 2. místo – Natálie Reisová a 3. místo Patricie Rusínová. V kategorii starších dívek zvítězila Adriana Lukáčová, 2. místo – Anna Jedličková, 3. místo – Jana Soldánová. Ráda bych poděkovala paní P. Smith za organizaci této akce. Rovněž děkuji všem za účast a přeji v dalším školním roce hodně sportovních úspěchů.

Irena Ziemnioková
fota ze soutěže

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.