Vypouštění balónků s přáním Ježíškovi 15. 12. 2017

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

I tento rok se konala již tradiční akce, Vypouštění balónků s přáním Ježíškovi. Letos však s malou změnou, hlavním pořadatelem byl náš žákovský parlament Čápata. K nebi se vzneslo celkem 143 pestrobarevných balónků.

Velké dík patří všem, kteří přispěli na helium. Bez jejich finanční pomoci by se tato tradiční akce nemohla konat. DĚKUJEME.

MATEŘSKÁ ŠKOLA

Andrle, Baloghová, Blažek, Fletterová, Horký, Jadlovská, Jirmanová, Kraus, Kučerová, Kyzma

1. třída

Blažková, Goisová, Hedbávný, Horenský Daniel, Horenský David, Hreha, Nosál, Odvárková, Oračková Pohořalá, Rada, Tomaštíková, Trousil, Valíček, Vlková

2. třída

Hanušová, Heller, Hladká, Kollerová, Košťál, Nacházelová, Nociarová, Nosálová, Pěchula, Pekárek, Raisová, Švejdová, Vavřík

3. třída

Jurásková, Kilianová, Kuvík, Sikorská, Přibylová, Sutr, Tomaštík, Vlková

4. třída

Hnat, Mašek, Pohořalý

5. třída

Hadari, Liptáková, Vavříková

6. třída

Hnat, Hrubešová, Kyzman, Tomaštík

7. třída

Kudláčová, Sikorskyj

8. třída

Hanušová, Siváková

9. třída

Dick, Dvořák, Hrubešová, Lipták, Mráz, Setničková S.

pedagogický sbor

Dúcká, Hrbková V. Hrbková Z., Hrubá, Kraislová, Kudláčová, Obendorfer, Slavíková, Soukalová, Václavová,  Veverková, Weinzettlová,

veřejnost

Mášik

Dále děkuji všem pomocníkům, kteří se zúčastnili příprav této akce, žákům 7. třídy, našim Čápatům a paní Sutrové, která poskytla balónky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Čápata - žákovský parlament. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.