Archiv autora: Jana Hrubá

Začínáme plavat…

This gallery contains 1 photo.

Ano, plavání ve 3. třídě již vstoupilo do druhé třetiny  a žáci se pomalu začínají učit jednotlivé plavecké styly – znak, kraul, prsa. V první části se seznamovali nejen s vodou, ale i s bazénem samotným.

Další galerie | Napsat komentář

Přednáška PČR – návykové látky

This gallery contains 1 photo.

Dnes do 7. a 9. třídy zavítali prap. Bc. Jiří Soukup a vrchní inspektor nprap. Jiří Jančok, aby žákům pověděli něco o návykových látkách. Přednáška byla zahájena krátkým přehledem drog a jejich rozdělením na legální/nelegální a lehké/tvrdé. Dalšími tématy byly … Celý příspěvek

Další galerie | Komentáře nejsou povoleny

14. zasedání žákovského parlamentu Čápata (16. 1. 2020)

Podněty: Valentýn (výzdoba chodeb, rozdávání srdíček, projekt „Velká valentýnka“) Informace do tříd: „Velká valentýnka“ bude viset na nástěnkách jednotlivých tříd v chodbě do jídelny – každá třída si ji pověsí sama do 10. 2. 2020, vyrábět se bude v hodinách … Celý příspěvek

Rubriky: Čápata - žákovský parlament | Komentáře nejsou povoleny

Nocovka nejlepších sběračů

This gallery contains 1 photo.

V pátek 10. 1. se sběrači kaštanů, kteří přinesli více jak 5 kg, dočkali své odměny – spaní ve škole. Večer to byl velmi pohodový, plný her a smíchu. Čápata pro své spolužáky připravila nespočet aktivit.

Novoroční turnaj

This gallery contains 1 photo.

Před vánočními prázdninami se Čápata rozhodla, že žákům z 2. stupně zpříjemní vstup do nového kalendářního roku i návrat zpět do lavic. Hned 6. 1. 2020 pro ně uspořádala turnaj ve stolním tenise.

Ježíšek v 7. třídě

This gallery contains 1 photo.

Poslední školní den v kalendářním roce patří mezi nejoblíbenější. A není to jen tím, že se jedná o poslední den před vánočními prázdninami, ale také kvůli dárkům a pohodě.

Zvonička 2019

This gallery contains 1 photo.

V pátek 13.12. mohli děti i dospělí již podruhé vhodit svá vánoční přání do Ježíškovy schránky. Jako v loňském roce i letos byla tato akce doprovázena kuchařskou soutěží. Upečeným cukrovím se vítali všichni příchozí, všichni ti, kteří svá přání svěřili … Celý příspěvek

Kuchařská soutěž – pečení cukroví

This gallery contains 1 photo.

Po chodbách naší školy se dne linula sladká vůně typická pro Vánoce, vůně pečeného cukroví. Naše Čápata uspořádala kuchařskou soutěž a tématem bylo právě vánoční cukroví.

Sedmáci se chystají na Vánoce

This gallery contains 1 photo.

Vánoce se blíží, první adventní týden za námi. Sedmáci jsou si tohoto faktu dobře vědomi, a tak tento týden kreslili, stříhali, lepili, prostě dělali vše proto, aby mohla vzniknout výzdoba do naší třídy.

Bezpečné užívání PC

This gallery contains 1 photo.

V rámci preventivního programu se dnes žáci šesté a sedmé třídy zúčastnili přednášky o bezpečném užívání internetu a pohybu v něm.