Pomůcky 2020/2021 – ČJL, D, TV, SaPA

Moji milí osmáci,

i v osmé třídě se budeme potkávat poměrně často. Na školní rok 2020/2021 si připravte:

ČJL – 2x sešit linkovaný A5 č. 544/564 (mluvnice, literatura,  pokud máte místo v sešitu z předchozího ročníku, pokračujte v něm), na prověrky a diktáty si letos nekupujte, budeme pokračovat v těch, co máme ze 7. třídy – samozřejmě si je koupí ti, co je celou sedmou třídu neměli

– pokud Vám sešity na ČJL nevyhovovaly, je možné pořídit si obal, eurofolie a papíry – někteří z Vás tak učinili  už v 7. třídě – je možné pokračovat tímto způsobem

D – 1x sešit linkovaný A5 č. 544/564 (pokud máte místo v sešitu z předchozího ročníku, nový si nekupujte, pokračujeme)

TV a SaPA – sportovní obuv vhodnou do vnitřních prostor (světlá podrážka) a cvičební úbor, do kterého se převléknete před hodinou TV (cvičebním úborem není oblečení, které nosíte celý den ve škole) a dvě lahvičky 0,5l naplněné vodou (poslouží nám jako mírná zátěž, pít z nich nebudete)

Děkuji a přeji hezké prázdniny, v září se na Vás těším. :)

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.