Láska všude kolem nás…

IMG_20200213_073323_1V pondělí 10. 2. odstartovala již tradiční akce naší školy, kterou organizují Čápata, Valentýn. Během pondělního dopoledne byla celá škola vyzdobena srdíčky, balonky a fáborky červené a růžové barvy. S výzdobou Čápatům pomohla 7. třída, za což jí velmi děkujeme. Ve čtvrtek 13. 2. stála Čápata před vyučováním u východu ze šaten a rozdávala žákům valentýnská přání ve tvaru srdíček. Barev bylo nespočet, žáci si tak mohli vybrat svou oblíbenou. Valentýnky během dopoledne žáci vyplnili, a poté vhodili do připravených schránek na 1. i na 2. stupni. Odpoledne Čápata srdíčka roztřídila dle jednotlivých tříd. A přesně ve valentýnský den, v pátek 14. 2., budou srdíčka rozdána svým majitelům z řad žáků a zaměstnanců školy. Milí rodiče ani na Vás Vaše ratolesti nezapomněli, i letos se nám objevila srdíčka s přáním pro maminku, tatínka, dědečka a babičku.
fotky

Příspěvek byl publikován v rubrice Čápata - žákovský parlament. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.