2. nocovka 5. třídy – výlet na Velikonoční ostrovy

IMG_20180223_185750V pátek 23. 2. žáci 5. třídy za odměnu přistáli na Velikonočních ostrovech. Možnost udělat si výlet mohli všichni, protože nasbírali své amulety. Někteří se bohužel nedostavili, skolila je viróza. I tak na ně ostatní nezapomněli a nechali jim upomínkový předmět, který na ně čeká v pondělí ve škole. Na ostatní hned po příletu čekal v jejich luxusním pětihvězdičkovém hotelu ovocný koktejl – specialita Velikonočních ostrovů. Dívek se hned po uvítání ujala nejznámější hula tanečnice Zuza a vyrobila s nimi sukně potřebné k tanci. Chlapci si vyrobili čelenky a vydali se na cestu, po které se ze všech díky výborné spolupráci stali ptačí muži. Všichni překonali žraločí řeku a našli fregatčí vejce. Při nocovce samozřejmě nechyběla naše páťácká tradiční večeře ani film, tentokrát Divoké vlny.

Ráda bych poděkovala všem zúčastněným za hladký průběh nocovky a zvláštní veliké dík patří naší hula tanečnici Zuze, která s námi nocovku strávila a naučila páťáky hula tanec.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.