3. nocovka 5. třídy

IMG_20180505_064501_HDRZ pátka 4. 5. na sobotu 5. 5. pátá třída absolvovala svou 3. nocovku v tomto školním roce. Byla to třetí odměna naší celoroční hry (ano, opět vybrána nocovka :) ). Tentokrát si páťáci zachraňovali své budoucí město Šesťákov. Nejprve ho museli chránit před silnými povodněmi. Pak zasáhnul ničivý vítr, který zničil všechny domy. Páťáci je tedy museli znovu postavit a přestěhovat všechny jeho obyvatelé do bezpečí. Jako poslední bylo nutné dopravit materiál potřebný k výstavbě nového města. Poslední část se páťákům nevydařila a město se zatím vystavit nepodařilo. Uvidíme, jak se s tím do konce června ještě poperou… Mezi vyčerpávajícími úkoly se žáci posilnili naší tradiční páťáckou večeří a ráno jsme si dali vynikající dobroty, které pekly naše šikovné pekařky Sára V. a Kačka L. :) Holky, děkujeme. Páťáci, děkuju.

fotky

Příspěvek byl publikován v rubrice 6.třída. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.