Dopravní výchova 1. – 5. třídy

OLYMPUS DIGITAL CAMERAV rámci akce Safety tour 2018, kterou pořádalo Autospektrum  ve spolupráci se záchrannými složkami, bylo našim žákům umožněno projet se na kole po dopravním hřišti. V dopoledních hodinách se na dopravním hřišti, připraveném pracovníky Besipu, vystřídaly třídy prvního stupně. Žákům byly vysvětlena základní pravidla silničního provozu,  která si poté na vlastní kůži mohli ověřit při jízdě na dopravním hřiště. Museli poznat značky, dávat přednost na přechodu pro chodce, orientovat se na kruhovém objezdu, značit změnu směru jízdy atd. Jestli dodržovali všechny předpisy, se můžete přesvědčit sami. Stačí se jen podívat na naše fotografie.

fotky

Příspěvek byl publikován v rubrice 2. třída, 3. třída, 4. třída, 5. třída, 6.třída. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.