Školní výlet 5. třídy – Aš, Háj

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Školní výlet páté třídy byl letos prvním. Tři dny před koncem května páťáci vyrazili do nejzápadnějšího cípu naší republiky, konkrétně do města Aš. Naší výchozí stanicí pro celý výlet byla vesnice Podhradí. Z té jsme se vydali po žluté stále do kopce, než jsme došli na rozhlednu Háj. Někteří odvážlivci vylezli až nahoru. My ostatní jim mávali zezdola. Dalším bodem programu byla Lesmistrova cesta. Po jejím zdolání čekala žáky odměna v podobě dětského hřiště – stolní tenis, houpačky, kolotoč, kuželky. Žáci ho mohli využít, jak jen chtěli, a po zaslouženém výkonu si mohli dopřát i potěšení v podobě nanuku či vychlazené limonády. Po obědě – špekáčky s chlebem – následovalo zdolání horolezecké stěny a turnaj v minigolfu. Těmito aktivitami jsme zakončili náš pobyt ve sportovním areálu – Háj. Za posledním bodem našeho výletu jsme se museli vydat do centra Aše, neboť právě tam se nachází bazén, jehož návštěvou byl zakončen školní výlet 5. třídy.

Veliké poděkování, opravdu veliké, patří personálu ze sportovního areálu - Háj. Bez jejichž neuvěřitelné vstřícnosti, ochoty, ale hlavně přípravy všech aktivit, na které nám poskytli veškeré vybavení, bychom si výlet tak neužili.

Další dík, již tradiční, patří obci Dolní Žandov za poskytnutí obecního autobusu a panu Jadlovskému za bezpečnou a pohodovou cestu.

Poděkování si dále zaslouží pan Petr Fischer, který byl po celou dobu školního výletu naším doprovodem a naší podporou při zdolávání ašských kopců.

A samozřejmě, děkuju svým páťákům. :)

fotky

Příspěvek byl publikován v rubrice 6.třída. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.