Prožitkový kurz „Expedice 2018“

obrMilá Čápata zveme vás na cestu plnou dobrodružství:

• 4.10. odjezd od školy ve 14:00 (po obědě)
  • návrat  6.10. 10:00 (přibližně)
  • základní tábor vybudujeme v Háji u Aše

Co s sebou:

• vybavení do sucha i do mokra
  • teplé oblečení, oblečení vhodné na práci do lesa i pro chvíle odpočinku, pláštěnka je výtečná!
  • boty! – doporučujeme pořádné, či alespoň dvoje „horší“, kdyby promokly, přezutí dovnitř. OBUV JE DŮLEŽITÁ!
  • šátek, základní psací potřeby
  • svíčka, baterka
  • hygienické potřeby
  • zdravotní potřeby (co kdo bere 🙂
  • odvahu, dobrou náladu a týmového ducha
  • provizorní lože – spacák, karimatka
  • talíř nebo miska, hrneček, příbor
  • pro dalekou cestu se hodí jistě spousta dalších věcí, musíme se připravit na všechno J

Co je potřeba vědět, než se vydáte na cestu:

• během expedice se budete účastnit různého zážitkového programu
  • všichni se účastní všeho
  • občas budou situace, kdy budeš na nějakém místě sám plnit nějaký úkol, tedy budeš bez přímého dohledu dospělé osoby
  • některé aktivity budou probíhat za tmy, některé v lese, některé za tmy i v lese dohromady – je potřeba na to být připraven
  • počasí může být během cesty nepředvídatelné, mohou přijít deště, zima – je potřeba být připraven na vše
  • program bude fyzicky náročný, avšak neměl by být totálně vyčerpávající
  • doporučujeme předem upozornit detailně rodiče, do jaké akce se pouštíte a řádně se s nimi políbit při odjezdu. Během cesty nemusí být mobilní signál.
Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Čápata - žákovský parlament. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.