Archiv autora: Vlasta Hrbková

Výsledky testů

Žádáme rodiče žáků, jejichž vzorky k testování byly odebrány v sanitce v Dolním Žandově, aby výsledky testování sdělili svému praktickému lékaři (dětskému). Děkujeme.

Konec karantény

Žáci 2. a 4. třídy, kteří mají negativní test a žádné příznaky (teplota 37⁰ C a více, dušnost, rýmu, kašel, bolest hlavy, zvracení) nastupují v pátek 25.9. zpět do školy. Žáky, kteří nepůjdou do školy, odhlaste ve školní jídelně do … Celý příspěvek

Informace

Na pátek 25.9. není v naší škole vyhlášeno ředitelské volno. Výuka probíhá.

Roušky ve škole

Na doporučení krajské hygienické stanice se povinnost nosit roušku po celou dobu pobytu ve škole vztahuje od pondělí 21.9. na žáky I. i II. stupně.

Informace

Žákům 2. a 4. třídy je nařízena karanténa. Rodiče byli informováni, že musí neprodleně zatelefonovat svému dětskému lékaři. Poslední kontakt žáků s infikovanou osobou byl v pondělí 14.9.

Informace pro rodiče

Od letošního školního roku bylo uzákoněno povinné distanční vzdělávání v případě omezení přítomnosti dětí a žáků ve školách. Vážení rodiče, aby případné distanční vzdělávání probíhalo bez obtíží, žádáme Vás o aktualizaci informací – mailové adresy a telefonu žáků a jejich … Celý příspěvek

Rubriky: Informace, Třídy | Komentáře nejsou povoleny

Roušky

Od 10.9. by měl být každý žák naší školy vybaven rouškou a igelitovým sáčkem na její uschování.

Rubriky: Informace | Komentáře nejsou povoleny

Informace k zahájení školního roku

Slavnostní zahájení školního roku 2020/21 se uskuteční 1. září 2020. Vzdělávání na škole bude organizováno dle manuálu MŠMT Všem žákům a jejich rodičům přejeme úspěšný vstup do nového školního roku.

Základní umělecká škola Fryderyka Chopina – Mariánské Lázně

Učitel ZUŠ bude ve škole přítomný v pondělí 7.9.2020 od 10:00 hod.

1. září v první třídě

Slavnostní přivítání žáků 1. třídy letos proběhne pouze za účasti rodičů 1.9. od 7:55 hod. (paní učitelka si prvňáčky s rodiči vyzvedne před školou). Prvňáčka mohou doprovodit do třídy oba rodiče (bez účasti dalších příbuzných).

Rubriky: 1. třída | Komentáře nejsou povoleny