Logická olympiáda 2024

Vážení žáci, pokud máte zájem zúčastnit se Logické olympiády i v letošním roce, zaregistrujte se na www.logickaolympiada.cz.
Registrace soutěžících probíhá od 1. září do 30. září 2024.

Rádi bychom požádali především rodiče dětí mladších 15 let o spolupráci a pomoc s registrací, protože je potřeba, aby rodič či případně jiný zákonný zástupce souhlasil se zpracováním osobních údajů dětí pro účely soutěže.

Soutěž Logická olympiáda je unikátní tím, že v ní o úspěchu rozhoduje logické uvažování,
pohotovost, představivost a rychlost úsudku; namísto získaných znalostí a vědomostí.

Soutěž je určena pro následující věkové kategorie soutěžících:
Kategorie MŠ: děti předškolního věku
Kategorie A1: žáci prvního ročníku základních škol (1. třída)
Kategorie A2: žáci druhého ročníku základních škol (2. třída)
Kategorie A: žáci 1. stupně základních škol (3.–5. třída)
Kategorie B: žáci 2. stupně základních škol (6.–9. třída a odpovídající ročníky víceletých
gymnázií, tj. první dva ročníky u šestiletých gymnázií nebo první čtyři ročníky u osmiletých
gymnázií)
Kategorie C: studenti všech druhů středních škol v denním studiu, v případě víceletých gymnázií
poslední 4 ročníky studia. Maximální věk studenta je omezen na 20 let.

Logická olympiáda probíhá pro kategorie A, B a C ve třech kolech. Pro kategorii MŠ, A1 a A2
probíhá soutěž jednokolově (základní kolo online) a výstupem bude informace o
umístění/pořadí.
Základní kolo bude opět online – soutěžící se mohou připojit ve škole, doma, v knihovnách, zkrátka kdekoliv, kde je připojení k internetu.

Příspěvek byl publikován v rubrice 1. třída, 2. třída, 3. třída, 4. třída, 5. třída, 6. třída, 7. třída, 8. třída, 9. třída, Informace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.