Různá povolání

IMG_20181016_130420V rámci hodin ČaSP se tento školní rok žáci osmé třídy budou setkávat s lidmi různých povolání. Cílem těchto setkání je žákům přiblížit různé profese, jejich náplň, výhody, nevýhody, časovou náročnost, atd.

Jak první nás svou návštěvou poctil Ing. Jan Zugárek, jehož prací je projekční činnost ve výstavbě, konkrétně generální projektant rekonstrukce staveb.

Nejprve byli žáci seznámeni s kvalifikačními požadavky této profese, poté s jejím obsahem a nakonec s výhodami a nevýhodami. Osmáci také měli možnost nahlédnout do projektové dokumentace několika staveb, které s sebou pan inženýr přinesl. V závěru besedy byl prostor pro otázky, díky  kterým osmáci zjistili pracovní dobu, největší klad a zápor, možnost profesního růstu, oblast působení a mnoho dalšího.

fotky

Příspěvek byl publikován v rubrice 8. třída. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.