Přání Ježíškovi

FílaV pátek 14.12. mohli děti i dospělí vhodit svá vánoční přání do zbrusu nové Ježíškovy schránky.
Schránka nahradila společné vypouštění balónků, které již od loňského roku na podnět ochránců přírody rádio Impuls, se kterým jsme balónky vypouštěli, neorganizuje. Čápata přemýšlela, čím balónkovou tradici nahradit. Návrhů padlo několik.
Nakonec zvítězila schránka na vánoční přání. Na návrzích na schránku a její výzdoby se podíleli žáci 1. až 9. třídy. Konečnou podobu získala na schůzce Čápat a Miloše Satrapy, kterého zástupci parlamentu požádali o její vyrobení. Následující týden, ve středu 12.12., si už žáci schránku vonící dřevem slavnostně převzali.
Děkujeme všem, kteří se jakýmkoliv způsobem o „zvoničku“ zasloužili i všem, kteří si v pátek přišli přání poslat a zazvonit. Bude to nová tradice?
Ježíškova schránka se i nadále pravidelně rozsvěcí každý den do 6.1. v 17:00 hod. a znovu ztemní po 21. hodině.
fotky

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Čápata - žákovský parlament. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.