Poslední školní den roku 2018 v 6. třídě

IMG_20181221_112604Poslední školní den v roce 2018 byl pro šestou třídu ve znamení sportu. První dvě hodiny se žáci zúčastnili turnaje v kuželkách. Jednalo se o odměnu v rámci celoroční třídní hry a odměnu za výhru ve sběru kaštanů a žaludů. Proti sobě stála tři mužstva – Duhovky, Šmoulové a Černoušci (všimněte si sladěného oděvu). Boj o umístění byl velmi napínavý a plný překvapení. Nakonec vyhráli všichni, všichni si užili spoustu legrace a dali do toho vše. Další dvě vyučovací hodiny chodili šesťáci po škole a plnili úkoly, které si pro celou školu připravili žáci deváté třídy. Poslední hodina byla plná společenských her, dárků a úklidu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.