Srdíčka všude…

valentine-heart… aneb Valentýn 2019 na naší škole. Přípravu na letošní valentýnské dny vzala Čápata velmi zodpovědně. Již v úterý celou školu zdobila srdíčky, balonky a fáborky červené, růžové a oranžové barvy. Ve středu Čápata stála u východu ze šaten a rozdávala žákům valentýnská přání ve tvaru srdíček, která během dne žáci vyplnili a poté vhodili do připravených schránek na 1. i na 2. stupni. Odpoledne Čápata srdíčka roztřídila dle jednotlivých tříd a ve čtvrtek je rozdávala žákům a zaměstnancům školy. Milí rodiče ani na Vás Vaše ratolesti nezapomněli, i letos se nám objevila srdíčka s přáním pro maminku, tatínka, dědečka a babičku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Čápata - žákovský parlament. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.