Výlet za Permoníky do Lomnice

IMG_20190503_103121Květen Čápata zahájila návštěvou jiného žákovského parlamentu, konkrétně lomnických Permoníků. Hned po příjezdu na nás čekalo velmi sladké přivítání – koblihy pro všechny. Poté následovaly zahřívací hry a turnaj ve stolním tenisu. Sportovní program byl přerušen obědem v tamní školní jídelně. Po doplnění energie následoval turnaj ve fotbale a kuželkách. K večeři byla pizza. Den byl završen odpočinkovými hrami. A pak už jen na kutě.

Jménem všech Čápat bych chtěla poděkovat žákovskému parlamentu Permoníci a jejich dvěma koordinátorkám za příjemné dny plné her, srandy a nových zážitků.

Další dík patří obecnímu úřadu za poskytnutí obecního autobusu  a panu Jadlovskému za bezpečnou cestu do Lomnice i zpět do Žandova.

fotky

Příspěvek byl publikován v rubrice Čápata - žákovský parlament. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.