Obědy pro děti zdarma

imagesNaše škola se i ve školním roce 2019/2020 zapojí do projektu Obědy pro děti realizovaného Karlovarským krajem. Žákům, kteří budou do projektu zařazeni, budou plně hrazeny obědy z prostředků projektu. Zařadit je možné žáky ve věku 3 až 15 let (děti z MŠ i ZŠ), jejichž rodiče v měsíci květnu nebo červnu 2019 mají nárok na dávky v hmotné nouzi. Pro více informací k možnosti zařazení dítěte do projektu se obraťte na V. Hrbkovou nebo I. Weinzettlovou.

Jak zažádat:

  1. žádost (Potvrzení o zapojení do Operačního programu potravinové a materiální pomoci) podávejte na Úřadu práce v měsíci květnu nebo červnu
  2. žádost obdržíte na Úřadu práce
  3. ve škole (školce) podepíšete souhlas se zapojením dítěte do stravování
Příspěvek byl publikován v rubrice Obědy do škol. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.