Šesťáci na vandru

IMG_20190606_101624Jako správní obyvatelé západních Čech se žáci šesté třídy v rámci školní výletu vydali poznat nejzápadnější bod České republiky. Naše schopné průzkumné jednotky naštěstí vždy našly správný směr, a my tak po zelené došli bezpečně do cíle. U nejzápadnějšího bodu proběhlo fotografování a doplnění energie na cestu zpět. Po zdolání této náročné trasy na žáky čekal chládek v prostorách bowlingové herny, kde mezi sebou sváděli boj o nejlepší příčky. Ten byl přerušen obědovou „pizzovou“ pauzou. Nakonec vyhráli všichni, protože si užili radost ze hry.

Z výletu jsme se všichni vrátili bezpečně domů, a to zásluhou pana Jadlovského, kterému tímto děkujeme za pohodovou cestu, vstřícnost a trpělivost.

Dále děkujeme obci Dolní Žandov za zapůjčení obecního autobusu.

Jako další si poděkování zaslouží manželé Špalkovi, kteří speciálně pro nás otevřeli bowling bar Eden a restauraci U Tří lipanů, díky které jsme svá břicha mohli zaplnit vynikajícími pizzami.

Děkujeme také našim skvělým průvodcům panu Petru Fischerovi a panu Rolandu Havranovi, kteří po celou cestu kontrolovali naše průzkumné jednotky, a my tak nezabloudili.

A na závěr děkuji svým šesťákům, kteří se po celou dobu školního výletu chovali velmi ukázněně a užívali si volného dne.

fotky

Příspěvek byl publikován v rubrice 7. třída. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.