První školní den v 1. třídě

Adámek, Terezka, Lilianka, Janička, Lukášek, Emička, Klárka, Mia, Martínek, Andrejka, Dominička a Tomášek prožili 2. září 2019 se svými rodiči a prarodiči svůj první školní den. Na začátku je přivítala paní starostka Ing. Eliška Stráská, která s místostarostou obce  panem Jindřichem Hovorkou nové žáky žandovské školy ošerpovala a obdarovala knížkou. Paní ředitelka Mgr. Ivana Weinzettlová jim popřála krásné dny ve škole a rodičům připomněla, co všechno škola zakoupila jejich dětem k úspěšné práci. Do konce první hodiny se žáci naučili školní pozdrav a básničku, se kterou se vítají na začátku každého dne. Moji žáci byli skvělí, šikovní. Těším se na každý den, kdy s nimi můžu odkrývat poklady, které se ukrývají pod slovem vzdělání.

Tř. uč.1. třídy Mgr. Helena Čverha

fotky třídy z prvního dne

Příspěvek byl publikován v rubrice 5. třída. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.