Informace z MŠ- Září je za námi

medvdciMilí rodiče a milé děti!!
Prázdniny utekly jako voda, ještě rychleji nám však utekl první měsíc letošního školního roku: „Září“.

Začátek školního roku probíhal v naší mateřské škole ve veselé náladě. Paní učitelky přivítaly děti s úsměvem, v krásně vyzdobených třídách, na ty nejmenší, nově příchozí, čekal kornout plný sladkostí. Všechny děti se s radostí pustily hned do práce a již od prvních dnů děti vyráběly, malovaly, učily se básničky, písničky a hrály hry. Nové děti se seznamovaly nejen s novými kamarády, ale i prostředím mateřské školy, školní zahrady a také již vyrobily výrobky, které zdobí naši školku.

Všechny děti ve školce jsou při činnostech moc šikovné a užívají si spoustu legrace. Pro některé bylo odloučení od svých nejbližších se slzičkami, ale věříme, že již brzo budou přicházet i odcházet ze školky s úsměvem na tváři.

V prvním týdnu se také sešli rodiče na pravidelné schůzce, kde byli seznámeni s řádem MŠ, vzdělávacím plánem, pedagogy, plánovanými akcemi pro školní rok 2019/20, s výší poplatků za pobyt v mateřské škole i za stravné a jinými informacemi.

V rubrice MŠ se můžete pravidelně dovídat o dění v MŠ, plánovaných akcích, provozu MŠ a shlédnout fotografie Vašich dětí.
Přejeme Všem rodičům i dětem spoustu radostí z nově získaných zkušeností a děkujeme Všem za úžasnou spolupráci.

Vaše učitelky MŠ
fotky

Příspěvek byl publikován v rubrice . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.