STÁVKA ZA ZKVALITNĚNÍ PODMÍNEK PRO VZDĚLÁVÁNÍ 6. 11. 2019

Vážení rodiče,

tímto chci potvrdit, že zítra 6. 11. se část zaměstnanců zapojí do stávky za zkvalitnění podmínek pro vzdělávání. Mateřská škola, školní družina a školní jídelna budou zcela uzavřeny. Základní škola bude fungovat v omezeném režimu do 11:35. Nad žáky, kteří nemohou zůstat doma, bude zajištěn dohled nestávkujících pedagogů.

STÁVKA ZA KVALITNÍ PODMÍNKY PRO VZDĚLÁVÁNÍ

Stávkové požadavky:

5 % hrubého domácího produktu pro školství
výrazné změny v nastavení inkluzivního vzdělávání
130 % průměrné mzdy pro učitele
neschválení aktuální novely zákona o pedagogických pracovnících
15 % navíc v roce 2020 pro pedagogy (z toho 10 % do tarifů)

Do stávky se zapojilo 85% pracovníků školy.
Děkujeme za pochopení.
Stávkový výbor ZŠ a MŠ Dolní Žandov

Příspěvek byl publikován v rubrice 2. třída, 3. třída, 4. třída, 5. třída, 6. třída, 7. třída, 8. třída, 9. třída, 9. třída 2019-20, 9. třída 2020-21, Akce, , Třídy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.