První listopadová akce

V pátek jsme přivítali nový měsíc listopad akcí pro obě oddělení družiny. V tělocvičně proběhlo“Halloweenské odpoledne“ ,kde si děti spolu zasoutěžily.Jejich síly byly velice vyrovnané-soutěžily ve dvou skupinách a to v „tajemném bludišti“,kde si procvičily pozornost a rychlost,v „strašidelném hradu“ s procvičením paměti,hodem dýní a hudebněpohybovém „tanečním reji halloweenskýchmasek“.Obě družstva byla v souboji velice vyrovnaná a „Hororáci „vyhráli o jeden bod nad“Halloweenským“družstvem.Všichni soutěžící si  odnesli domů diplomy,medaile a sladké bombonky,které nám darovala paní L.Lacková.Děti chválíme za krásné výkony a kamarádské jednání.Vychovatelky A.Obendorfer a L.Hadariová(fota jsou k dispozici v kolonce 1.oddělení ŠD)

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Nezařazené, Školní družina. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.