Hlasujte s námi – pro zvoničku :).

S projektem Ježíškova schránka – zvonička jsme postoupili mezi

10 nejlepších žákovských projektů ČR prezentovaných 21.11. v Senátu PČR.

Ve dnech 9. – 19. 11. od půlnoci do půlnoci bude probíhat On-line hlasování.

Hlasování bude probíhat přes portál D21, každý hlasující může udělit 1-3 hlasy, vždy platí pravidlo 1 hlas pro 1 projekt, tzn. že můžete buď podpořit jen jeden projekt nebo i další 2, které se vám líbí. HLASOVÁNÍ BUDE TAJNÉ, výsledky budou zveřejněny až v Den D v Senátu. Pokud při hlasování zadáte svůj email, výsledky budou na tento email po skončení akce rozeslány. Hlasy se budou ověřovat pomocí ověřovacího kódu, který vám přijde prostřednictvím SMS na vámi zadané telefonní číslo. Projekt, který obdrží nejvíce hlasů získá Cenu veřejnosti.

Hlasovat můžete zde:  https://vote.d21.me/CEDUhlasovani.

Pokud máte chuť, podpořte nás :) . Děkujeme. Žáci a zaměstnanci ZŠ a MŠ Dolní Žandov

Příspěvek byl publikován v rubrice Čápata - žákovský parlament, Informace, Nezařazené, Třídy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.