MŠ: Plán akcí

Informace o plánovaných akcích v MŠ:

28.11. v 8.30 proběhne vyšetření očního pozadí u přihlášených dětí

29.11. ve 14.00 vystoupí děti z velké třídy Sluníček na sále kulturního domu v Dolním Žandově, na vánočním posezení pro seniory. Děti na sál přivedeme, můžete si je tam po té vyzvednout, případně je odvedeme zpět do MŠ.
Milé maminky, připravte prosím dětem toto oblečení: Chlapci bílá trička a džíny, holčičky bílá trička a světlé sukně. Děkujeme.

3.12. zveme všechny rodiče a příbuzné na vánoční dílničku do MŠ. Začátek v 15.00. Děti mohou nosit dekorační předměty na vyrábění dle vašeho uvážení: mašličky, svíčky, přírodniny-sušené pomeranče, skořici, atd. Děkujeme za spolupráci.

5.12. k nám zavítá čert s Mikulášem a mikulášskou nadílkou. Na balíčky vybíráme 30 Kč.

6.12. vystoupí všechny děti z MŠ na akci „Rozsvícení vánočního stromu “ na náměstí pod kostelem v Dolním Žandově. Prosíme rodiče, aby si děti vyzvedli ve školce do 15.30 a přivedli je na vystoupení. Sraz u stromečku na náměstí je v 15.50.

9.12. divadelní představení Vánočka. Vybíráme 50 Kč.

16.12. Ježíšek v MŠ- pro děti, v dopoledních hodinách

17.12. zveme všechny rodiče, příbuzné a známé na vánoční besídku do MŠ, od 16 hodin. Děti si připravily krátké pásmo písniček, básniček a tanečků. Těšíme se na Vás.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.