Kuchařská soutěž – pečení cukroví

IMG_20191211_142557Po chodbách naší školy se dne linula sladká vůně typická pro Vánoce, vůně pečeného cukroví. Naše Čápata uspořádala kuchařskou soutěž a tématem bylo právě vánoční cukroví. Se zvoněním, které ukončilo poslední vyučovací hodinu, se šest týmů složených z žáků 3. – 6. třídy přesunulo do cvičné kuchyňky, kde se začalo válet, vykrajovat, péct, cukrovat a zdobit. Porota, která měla vybrat nejlepší cukroví, neměla vůbec jednoduchou roli. Ochutnávala vynikající perníčky, linecké, vanilkové rohlíčky a nepečené čokoládové kuličky. Všem kuchtíkům patří veliké poděkování za cukroví, které poskytli na ochutnání a doladění páteční atmostéry, kdy se budou posílat přání Ježíškovi, na které Vás všechny srdečně zveme.

fotky

Příspěvek byl publikován v rubrice Čápata - žákovský parlament. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.