Vánoční turnaj kroužku miniházené

P1110993Ve čtvrtek 19. 12. se v rámci kroužku miniházené, který je na naší škole realizován díky projektu ASŠK „Sportuj ve škole“, uskutečnilo vánoční klání mezi družstvy starších i mladších žáků. Sportovalo se ve smíšených družstvech napříč 2. – 4. třídou. Žáci soutěžili velmi urputně, a tak si zasloužili i patřičné odměny. Kromě diplomu si odnesli i balíčky plné dobrot, které mohly být pořízeny díky daru obce Milíkov. Tímto bych jménem nás všech chtěla velmi poděkovat panu starostovi i paní Hanušové, kteří nás již druhým rokem materiálně podpořili. Velké díky také patří i všem sportovcům, kteří do kroužku pravidelně a s dobrou náladou chodí. Těším se na shledanou v lednu!

fota

Příspěvek byl publikován v rubrice 4. třída, 5. třída, 6. třída, Akce, Zájmové kroužky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.