Ježíšek v 7. třídě

IMG_20191220_121854Poslední školní den v kalendářním roce patří mezi nejoblíbenější. A není to jen tím, že se jedná o poslední den před vánočními prázdninami, ale také kvůli dárkům a pohodě. A přesně v tomto duchu se nesla vánoční besídka 7. třídy. Na přání žáků byly vánoční oslavy zahájeny filmem Sám doma. Po odpočinku během filmu se se vší vervou pustili do překonávání rekordu v přesunu na židlích. Besídka byla zakončena tradičním rozdáváním dárků.

Veliké poděkování patří paní Bc. Olině Kochové, majitelce kosmetického a kadeřnického studia v Mariánských Lázních. Díky jejímu sponzorskému daru byly letos pořízeny vánoční dárky a drobnosti, které se nacházely v adventním kalendáři.

fotky

Příspěvek byl publikován v rubrice 7. třída. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.