Valentýne, vítej!

IMG_20200127_090555_1Úkol, který si pro třídy připravila Čápata, vytvoření valentýnky, vzali sedmáci velmi zodpovědně. První hodinu etické výchovy po vyhlášení soutěže se rozdělili do skupin a vytvořili návrhy možných přáníček. Nápady umístili na tabuli a každý hlasoval pro svého favorita. Vítězi se staly dvě skupiny. Třída se rozhodla jednotlivé prvky spojit a vytvořit z nich jednu valentýnku. Druhá hodina etické výchovy se nesla ve znamení stříhání, lepení, kreslení a vymýšlení přání pro celou školu. Jak se dílo žákům povedlo, můžete sami zhodnotit v galerii. Já osobně jsem z práce svých sedmáků nadšená. Od samého začátku pracovali jako tým a během dvou hodiny vzniklo dílo, které je celé výsledkem jejich práce, a to bez jakéhokoli zásahu učitele.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.