Přijímací zkoušky na SŠ

Při přijímacích zkouškách na SŠ v termínu 3. a 4.5.

a) uchazeč nesmí mít příznaky onemocnění

b) uchazeč musí doložit:

  • negativní výsledek testu na covid provedeného v posledních sedmi dnech před konáním zkoušky

Pokud máte zájem, testování deváťáků u nás ve škole proběhne v pátek 30.4. v 7:45 hodO výsledku testu vám vystavíme potvrzení.

  • nebo doklad o tom, že prodělal laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19 a uplynula doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 90 dní.
  • nebo certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19, pokud od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) uplynulo nejméně 14 dní
Příspěvek byl publikován v rubrice 9. třída 2020-21, Informace, Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.