Hlasujme pro nejzajímavější projekt v Senátu

Už od půlnoci bude možné hlasovat pro videa v rámci Ceny veřejnosti.
Pravidla hlasování jsou:

• Hlasovat může každý, na věku nezáleží, jedinou podmínkou bude, že hlasující musí být registrovaný na kanálu YouTube, aby mohl dát vybranému videu lajk. (Věřím, že většina dětí tam už účet má).
  • Hlas = lajk pod videem. Každý může udělit 1-10 hlasů (každému videu 1), ovšem pro jeden projekt může hlasovat jen jednou (YouTube to pozná, dvakrát u jednoho videa ze stejné IP adresy hlasovat nepovolí).
  • Hlasuje se od 8.3. 0:00, kdy se videa na YouTube zobrazí až do 22.3. 12:00, kdy si vyfotíme aktuální stav hlasů u jednotlivých videí…lajkovat pak mohou lidé samozřejmě dál, ale do soutěže se to už nezapočítává.
  • Na soutěžní videa se dostanete buď rovnou na YouTube kanálu Centra pro demokratické učení, play list Žákovské projekty 2023 (zobrazí se až po půlnoci) nebo přes náš web, kde se videa také zobrazí až po půlnoci (je to propojené s YouTube).
  • Hlasování bude veřejné, uvidíte, jak si vedete.
  • Propagujte hlasování u vás ve škole, zapojte i rodiče, obec…atd.
  • Vítěz získá ocenění Cena veřejnosti.
Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Čápata - žákovský parlament. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.