Je dobojováno – jsme pátí 👍 (aktualizováno – i s videem)

video – prezentace Čápat v Senátu ČR projektu Když nemůžeš, tak přidej!

fotky z prohlídky Senátu a prezentace

cesta do Prahy a prezentace

Šestici Čápat se dnes podařilo při prezentaci v Senátu přesvědčit porotu, že náš společný projekt Zátopek si zaslouží úžasné páté místo mezi projekty základních i středních škol v rámci akce Co dělají školy pro demokracii.

Víme, že projekt Když nemůžeš, tak přidej! byla práce týmu – celé školy, celé vesnice. Všem, kteří nás podpořili, děkujeme. Děkujeme i sponzorům  AGRO&KOMBINÁT Dolní Žandov spol. s r.o., manželům Hodinovým, Janu Benkovi, Obci Dolní Žandov, Obci Milíkov a Eutitu, bez jejichž pomoci bychom nemohli zrealizovat projekt tímto způsobem.

Na akci byla přítomná i Česká televize a reportáž o akci vyšla v pořadu Zprávičky (viz odkaz), Zprávičky ze dne 23. 3. 2023 čas 0:30). Škoda jen, že se do reportáže nakonec nedostaly rozhovory natočené s Maruškou Honzlovou, Natkou Jakubcovou a Rózou Hladkou. decko.ceskatelevize.cz/zpravicky

Pro inspiraci uvádíme další nejlépe hodnocené projekty :

  1. místo Rok dobrých skutků – ZŠ Pečky
  2. místo Venkovní kuličková dráha aneb zábavou proti předsudkům – ZŠ a MŠ Janov, Litvínov
  3. místo Naše jídelna – ZŠ Chýně
  4. místo Den proti drogám – ZŠ Mojžíř Ústí nad Labem

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Čápata - žákovský parlament. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.