Adventní čas u druháků

Dobu adventu jsme si ve druhé třídě užívali plnými doušky. Od 1. prosince jsme si každý den zpříjemnili otevřením adventního kalendáře, za jehož náplň moc děkujeme manželům Hnatovým. V předmětech ČaSP a VV jsme vyráběli vánoční ozdoby a dekorace na náš školní stromeček, tvořili jsme ze studeného porcelánu ozdoby na vánoční tabuli, v hudební výchově jsme trénovali divadelní ztvárnění koledy Nesem vám noviny. Poslední předvánoční den jsme si užili koncert školních sborů, dvě hodiny jsme věnovali třídnímu projektu na téma Tradice a zvyky, kde jsme si připomněli a vyzkoušeli, co vše se dá o Štědrém dni dělat a zažít, nebo jak si hezky nazdobit slavnostní tabuli. Poslední hodinu i naši třídu navštívil Ježíšek a při horké čokoládě nebo čaji si každý nějakou drobnou radost rozbalil. Přejeme i Vám všem, aby ve Vašem štědrovečerním rozkrojeném jablíčku zářila tak krásná hvězda jako byly ty naše.

Odkaz na fota: https://www.rajce.idnes.cz/zsmsdolnizandov/album/adventni-cas-u-druhaku

Příspěvek byl publikován v rubrice 3. třída. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.