Vánoční koncerty 2023

Série vánočních koncertů obou pěveckých sborů základní školy začala ve čtvrtek 21.12. koncertem v kostele sv. Michaela. kde děti zazpívaly několik vánočních písní a společnou koledu, aby navodily tu správnou předvánoční atmosféru. Stejný program pak zopakovaly o den později ve škole, kde dvakrát přezpívaly svůj vánoční repertoár před spolužáky a učiteli. Nejdříve před žáky a pedagogy 1. stupně, o hodinu později pak zazpívaly stupni druhému. Že zpěv má doslova kouzelnou moc, jsme se přesvědčili, když při jedné z posledních písní začalo venku sněžit.

Foto

Příspěvek byl publikován v rubrice 1. třída, 2. třída, 3. třída, 4. třída, 5. třída, 6. třída, 7. třída, 8. třída, 9. třída, Akce, tr_9_2024. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.