Čtenářská dílna přípravné a třetí třídy

Dnes se děti z přípravné třídy a žáci z třetí třídy setkali na společné čtenářské dílně, která byla na téma pohádky Zvířátka a loupežníci. Třeťáci přečetli pohádku a pak se všichni rozdělili do skupinek, ve kterých plnili připravené úkoly. Rozebírali text, odpovídali na otázky, seřazovali obrázky dle děje, hledali rozdíly v obrázcích a na závěr si sestavili kohouta dle vzoru. Vzájemně si pomáhali, radili a rozdělovali jednotlivé činnosti. Dvě hodiny společné práce utekly jako voda a všichni se těší, na další setkání.

Čtenářská dílna přípravné a třetí třídy – ZŠ a MŠ Dolní Žandov – album na Rajčeti (idnes.cz)

Příspěvek byl publikován v rubrice 1. třída, 4. třída, OP JAK. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.