Průvodce světem povolání

Deváťáci, na stránkách Průvodce světem povolání si můžete vyplnit dotazník zájmů a dovedností. Dále si zde můžete vybrat profesi podle vyučovacích předmětů, oblečení při práci, charakteru pracovní činnosti, předmětu práce a pracoviště. Poradí zde i se zpracováním životopisu, žádostí o zaměstnání, přípravou na přijímací pohovor.

Průvodce světem povolání (PSP)

  • Poskytuje informace o více než 600 povoláních formou textu, fotografií a zvukových dialogů
  • Nabízí řadu způsobů jak si vybrat nejvhodnější povolání podle zájmů, dovedností a řady dalších kritérií
  • Umožňuje získat informace a užitečné návody o tom, jak úspěšně vstoupit (i opětovně) na trh práce

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Výchovný poradce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.