Otevření konzultačního centra pro žákovské parlamenty

V naší škole ve spolupráci s Centrem pro demokratické učení (CEDU) otevíráme Konzultační centrum pro žákovské parlamenty (KCP). Všem školám nabízíme:

A) Praktické zkušenosti škol se zakládáním a vedením žákovských parlamentů (ŽP) zdarma:

– (výměna zkušeností / otevřené zasedání parlamentu / konzultace / aktuální nabídka)

B) Metodické materiály pro práci se ŽP:

– (Žákovský parlament I. – III., Žákovské projekty, Zápisník pro žáky, POLITEIA – základní i rozšířená verze)

C) Rozvoj odborných dovedností a znalostí v tématu:

semináře a služby CEDU, které se vám přiblíží z Prahy k nám do KCP

Aktuální nabídka:

Již nyní jsme pro vás připravili akci: Otevření Konzultačního centra pro žákovské parlamenty 12.2. ve 13 hod.

Kontakty:

Pokud vás cokoliv zaujalo, neváhejte kontaktovat své KCP. Kontaktní osobou za naši školu je Vlasta Hrbková (hrbkova@zsdolnizandov.cz, tel.: 739452181). Kontaktní osobou za CEDU je Tomáš Hazlbauer (tomas.hazlbauer@cedu.cz, tel.: 606 103 113.

Příspěvek byl publikován v rubrice Čápata - žákovský parlament. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.