Lyžařský kurz 2013/2014

V případě příznivých sněhových podmínek se lyžařský kurz uskuteční v Mariánských Lázních od 17.-19.2. 2014

Doprava je zajištěna autobusem OÚ.

Od školy se bude odjíždět v uvedených dnech v 8 hod. Návrat ke škole je plánován kolem 13. hod.

Vybavení účastníka lyžařského kurzu – vhodný oděv, lyžařské boty, lyže a hole (ve vaku nebo svázané), přilba, batoh, svačina. Před zahájením kurzu je nutné odevzdat potvrzení o seřízení lyží.

Pro několik zájemců je možné zapůjčit boty, lyže, hole, přilbu ve škole. Při vypůjčení novějších lyží se hradí poplatek 180 Kč (3 dny), přilba 50 Kč (3 dny) občanskému sdružení Rodiče dětem – Dolní Žandov.

Účastníci si budou hradit vleky individuálně na místě 600 Kč (3 dny).

Kurz se uskuteční při minimálním počtu 15 účastníků. Přihlášky je nutné odevzdat do pondělí 10.2.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.