Projekt „Babičko nauč mě…“

Naši osmáci v listopadu 2012 podali projekt v programu Extra třída. V prosinci byl, spolu s dalšími 18 projekty, podpořen Nadačním fondem Tesco. Od ledna 2013 začali s Klubem přátel Dolního Žandova realizovat 4 tvůrčí dílny pro žáky školy a 4 počítačové kurzy pro seniory.

A o čem projekt je?

Osmáci požádali babičky z Klubu přátel Dolního Žandova, aby je naučily zacházet s jehlou a nití. Tvůrčí dílny budou zaměřeny především na zpracování textilu, papíru a recyklovatelného materiálu. Na oplátku žáci 8. třídy povedou počítačové kurzy pro seniory. Projekt ukončí společným výletem obou generací na Horní hrad.

Příspěvek byl publikován v rubrice Projekt Extra třída - Babičko, nauč mě.... Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.