Soutěž „O nejhezčí velikonoční výrobek“

Žáci prvního stupně se i letos zúčastnili soutěže „O nejhezčí velikonoční výrobek“ vytvořený jakoukoliv technikou, kterou pravidelně vyhlašuje Mariánskolázeňsko, o.p.s. a Dobrovolný svazek obcí Mariánskolázeňsko. Letos se konal už 4. ročník této soutěže.
Slavnostní vyhlášení vítězných výrobků proběhlo 10.4. v nově zrekonstruovaném sále Obecního úřadu ve Staré vodě.
Žáci naší školy dosáhli v jednotlivých kategoriích na 1., 2. i 3. místo. Oceněným gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za krásné a nápadité výrobky. Prohlédnout si je budeme moci všichni na výstavě, která bude putovat po obcích Mariánskolázeňska.
kategorie B
I. místo – ZŠ D. Žandov (děvčata, 3. třída – zahrádka + králíci)
III. místo – ZŠ D. Žandov (1. třída – kolektiv – slepička a kuřátka)

kategorie C
II. místo – ZŠ D. Žandov – Karolína Hladká a spolek dívčího klubu (papírová zahrada – květiny)
Foto z akce

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.