Nocování ve škole – 8. ročník

Žáci 8. ročníku trávili ze středy 16.4. na čtvrtek 17.4.2014 noc ve škole. Vybaveni spacáky a karimatkami se sešli okolo 18:00 hodiny.Program byl nabitý. Nejdříve jsme si upekli velikonoční beránky a zajíce, a pak nás čekalo sportovní klání ve fotbale a stolním tenise. Po náročném sportování byla společná večeře a po večeři jsme si zazpívali karaoke, které bylo velmi zábavné, stejně jako filmová komedie, při které jsme se dobře pobavili.;-) Samozřejmě nechyběla noční hra a před spaním ještě improvizační show podle televizní předlohy “ Partička“. Čas rychle utekl, a přišla večerka. Únava byla ale rázem pryč a některým trvalo hodně dlouho, než usnuli.
Foto

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.