McDonald´s Cup

V úterý 13. května 2014 se uskutečnilo okrskové kolo ve fotbale McDonald´s Cup v Mariánských Lázních. Naši mladší žáci hráli jako o život a v závěrečném penaltovém rozstřelu si vykopali krásné 2. místo. To jim však na postup nestačilo, protože postupoval jen jeden tým. I starší žáci, v jejichž týmu byla hlavně převaha dívek, uhráli skvělé zápasy a nakonec se umístili na 3. místě.
Všichni hráli výborně, takže si zaslouží poděkování za vzornou reprezentaci školy.
Mladší žáci : Michael Bežák, Halla Jakub, Horáček Tadeáš, Koller Jakub, Kičová Kristýna, Smolař Miroslav
Starší žáci : Gadicz Adam, Hladká Karolína, Kušnirová Kateřina, Mašek Dominik, Bežák Martin, Burianová Karolína, Dvořák Miroslav, Hrubešová Anežka, Setničková Sabina
Foto

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené, Sportovní soutěže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.