Kouzelná noc v první třídě

Prvňáčci se dočkali a po vzoru svých starších spolužáků také na závěr školního roku prožili noc ve škole, ve své třídě. Sešli jsme se o půl sedmé, děti si připravily postýlky a společně jsme šli na školní zahradu. Tatínci připravili oheň k opečení špekáčků, děti se proběhly, zahráli jsme si sportovní hry, pojedli jsme dobroty z domova. Protože tento den ve škole svoji nocovku trávili i šesťáci, připravili pro prvňáky bojovou hru kolem školy s plněním zábavných úkolů. Šestá třído, díky! O půl desáté začalo 3. promítání letního kina, vzali jsme si spacáky a šli se také na polovinu filmu podívat. I tohle dobrodružství bylo velkým zážitkem. A protože každá správná nocovka končí bobříkem odvahy, nemohly o toto dobrodružství přijít ani naši nejmladší. Stezka odvahy vedla tentokrát ven ze školy na školní zahradu. Cestu ze svíček někteří zvládli k cíli bez zaváhání, jiní s malinkou dušičkou, ale nakonec všechny děti dokázaly, že mají pro strach uděláno. Pak už jsme se umyli, vlezli do spacáků a po pohádce všichni usnuli. Touto cestou děkuji všem rodičům za to, že děti do školy přivedly, p. uč. Zemniokové za organizaci bojové hry, p. uč. Masarovičové st. za stezku odvahy a podporu.
M. Masarovičová.
Foto: fotky

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.