Podpořte s námi Radka Neuschla

Na každém z promítacích večerů bylo možné zakoupit si pamětní kartičku s podpisem některého z herců.
16.5. pamětní kartička k filmu Bobule s podpisem Kryštofa Hádka
30.5. pamětní kartička k filmu Rafťáci s podpisem Vojty Kotka
13.6. pamětní kartička k filmu Líbáš jako Bůh s podpisem Evy Holubové
27.6. pamětní kartička k filmu Probudím se včera s podpisem Filipa Blažka
Kartičky je možné zakoupit i nyní v sekretariátu školy v ceně 50 Kč za kus. Poslední pamětní kartička bude v prodeji v sekretariátu už poslední červnový týden. Majitelé všech čtyř kartiček budou slosováni 27.6. o zajímavé ceny. Do slosování postoupíte předložením celé sady kartiček poslední předprázdninový týden v sekretariátu školy nebo 27.6. před promítáním.
Peníze získané prodejem předáme Radkovi Neuschlovi z obce Křižovatka, který trpí nemocí motýlích křídel.
Ceny:
1.) 2 vstupenky do Divadla J. K. Tyla v Plzni
2.) 2 vstupenky do Divadla PLUTO v Plzni
3.) 2 vstupenky na představení DON QUIJOTE (Oldřich Kaiser, Jiří Lábus), 5.9.2014, Divadlo Boženy Němcové Františkovy Lázně
4.) 2 vstupenky na představení LÁSKA MEZI NEBEM A ZEMÍ (Barbora Štěpánová,…), 17.9.2014, Karlovarské městské divadlo, o.p.s.
5.) 2 vstupenky na představení JAK S MÁNIČKOU ŠILI…,21.9.2014, 14:00hod., Karlovarské městské divadlo, o.p.s.
6.) 2 vstupenky na představení CYRANO Z BERGERACU, 30.8.2014 Chebský hrad, Západočeské divadlo v Chebu, příspěvková organizace
7.) 2 vstupenky na představení CYRANO Z BERGERACU, 30.8.2014 Chebský hrad, Západočeské divadlo v Chebu, příspěvková organizace
8.) 2 vstupenky na představení PROKLETÍ RODU BASKERVILLŮ, 16.8.2014 Chebský hrad, Západočeské divadlo v Chebu, příspěvková organizace
9.) 2 vstupenky na představení PROKLETÍ RODU BASKERVILLŮ, 16.8.2014 Chebský hrad, Západočeské divadlo v Chebu, příspěvková organizace
10.) 2 vstupenky do Kina Svět v Chebu
11.) sportovní lahev
12.) sportovní lahev
Všechna uvedená divadlo nám do slosování poskytla vstupenky jako sponzorský dar. DĚKUJEME.
týdeník č. 3 z 13.6.2014

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Projekt Extra třída - Tenkrát na západě. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.