Logická olympiáda

Dnes 30.9. máte poslední možnost přihlásit se do Logické olympiády 2014.
přihlášení zde
Soutěž je vyhlášena pro tři kategorie:
Kategorie A: žáci prvního stupně základních škol (1. – 5. třída).

Kategorie B: žáci druhého stupně základních škol (6. – 9. třída a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, tj. první dva ročníky u šestiletých gymnázií nebo první čtyři ročníky u osmiletých gymnázií).

Kategorie C: studenti všech druhů středních škol

Nominační kolo se uskuteční on-line pro kategorii A ve dnech 1. – 7. 10. 2014, pro kategorii B ve
dnech 8. – 14. 10. 2014 a pro kategorii C ve dnech 15. – 21. 10.2014
• V těchto dnech mohou účastníci absolvovat základní kolo ve škole, doma či jinde, kde je připojení
k internetu
• Při řešení úloh je dovoleno používat jen psací potřeby, kalkulačku, poznámkový papír a své
logické myšlení. Vše ostatní je zakázáno.

V nominačním kole soutěžící vyplní krátký on-line test. Délka testu je 30 minut (kategorie A, B) nebo 35 minut (kat. C), takže je možné jej řešit během jedné vyučovací hodiny. Nejlepší řešitelé postoupí do krajských kol.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené, Vědomostní soutěže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.