Projekt 72 hodin

V tuto chvíli je spuštěna registrace projektů na stránkách www.72hodin.cz. Jakákoliv skupina, tedy i žáci a studenti naší školy, může přihlásit svůj nápad a připojit se tak k celostátnímu projektu. Příkladem projektu může být úklid školního hřiště, či přilehlého parku. Délka aktivit není důležitá, některé projekty trvají jen několik hodin, jiné i několik dnů. Důležité je pouze to, aby vše proběhlo v termínu 9. – 12. října 2014. Oficiální start projektu bude ve čtvrtek 10. října ve 12.00.
Všichni zúčastnění si mohou zakoupit tričko s logem projektu za symbolických 20 Kč.
Máte – li nějaký nápad, pošlete ho Čápatům nejpozději do středy 1.10. na mail capata@zsdolnizandov.cz, nejzajímavější z nápadů se pokusíme zrealizovat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Čápata - žákovský parlament. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.